יום חמישי, 24 באוקטובר 2013

האהבה באוירהאהבה באוויר
במדיה היפנית קיימות לא מעט סדרות רומנטיקה. אמנם זה לא כמו התופעה של דיסני שכל סרט שלהם חייב להיות עם רומנטיקה בסוף (ובדר"כ זה נורא מוצלח אצלם). הרבה זוגות נוצרים אצלנו שמתחבבים עלינו. הרבה מהרומנטיקה היא בין דמות זכר ונקבה, אך זה לא כך תמיד. כך קיימים הז'אנרים "שוג'ו איי" ו"שונן איי" שהם בפשטות אהבה הומו סקסואלית. (איי= אהבה, שוג'ו= בת, שונן= בן). כמו גם קיימים הז'אנרים הפורונואים שלהם (מלשון פורנוגרפיה)- הנטאי, יאוי ויורי (אם נשכח מהעובדה שרוב הזמן הנטאי זה לא אהבה אלא אונס ברוטאלי). לא מעט אנשים, ובניהם אני, מצפים לראות בסדרה מסוימת את הזוג שלנו שהתפתח עם הזמן בסוף ביחד ואז באיזה סצנה רומנטית יחד בסוף, ואם הן מספיק מבוגרות אפילו לראות מהם חתונה או משהו בסגנון. הנושא הולך להיות רשימה של הטופ זוגות שלי באנימה, מנגה, משחקים וג'יי דרמה, כאלו שהייתי בAWWW מוחלט מהם. הנושא כרגיל עלול לכלול ספוילרים, אז הקריאה באחריותכם. מה שכן, אתם אולי עשויים להכיר סדרות חדשות עם רומאנס מעניין, שלפחות אותי עניין. אז שנתחיל? כרגיל, הדמיות לא מסודרות עפ סדר האהבה שלי אליהן.Otsuu+ Shinmen Takezo (Miyamoto Musashi)
שם: אוטסו, שינמן טקזו (מיאמוטו מוסאשי)
 מקור:   Musashi

זוג מעניין למדיי ממוסאשי, אותה דרמה שמבוססת על ספרו של יושיקאווה אייג'י ממנו גם יצא ואגאבונד. אמנם גם בואגאבונד אוטסו וטקזו זוג, הדמיות שלהם די שונות בפועל, לכן ההתייחסות היא למוסאשי (על אף שגם בואגאבונד הם חמודים רצח). בכל מקרה, ע"פ העלילה, בפועל אוטסו הייתה אמורה להיות בת הזוג של מאטהאצ'י עפ התכנונים של אימו של מאטהאצ'י. אלא ש... למאטהאצ'י היו תוכניות אחרות. אוטסו שתמיד אהבה את טקזו קיבלה את ההזמנות שלה להיות איתו ולא כפי שנקבע על ידי אוסוגי. השניים בעיקר עם אהבה מרחוק, כאשר הם נעים אחד לעבר השני, ובדרך אהבתם עומדת בפני מכשולים רבים, בניהם אנשים שמנסים לאנוס את אוטסו, או אנשים שמנסים להרוג את טקזו. בסופו של דבר השניים מצליחים להיות יחד, ומקבלים רומאנס נהדר. קצת חבל שלא הייתה סצנת נשיקה או משהו, אבל היו מספיק חיבוקים מקסימים רומנטים.

Kyrie+ Nero
שם: קיריי, נירו
מקור: Devil May Cry 4


רומאנס ממש ממש בסיסי למשחק הרביעי בסדרה של דביל מיי קריי (ונשכח את הדביל מיי קריי דביל מיי קריי הריבוט שיצא אחרי, שגם בכלל לא נוצר ביפן אז...). לא שיחקתי במשחקים הקודמים של דביל מיי קריי, אבל די אין צורך בזה בשביל להבין את העלילה של 4, כי היא מתמקדת בנירו, ולא בדאנטה. הרומאנס בדביל מיי קריי 4 בסיסי רצח, אך עדיין מצליח להיות נורא כיפי. הוא לא מדהים בכלל ויש הרבה רומאנסים הרבה יותר טובים ממנו, אך עדיין נירו וקיריי קיבלו מקום. העיקרון של הרומאנס כאן הוא די לקבל את האחר, ולראות את מה שבפנים. זאת אומרת... נירו הוא שד. העלילה והרומאנס בניהם מעבירה דיונים פשוטים למדיי על היחס בין בני אדם לשדים. קיריי נחטפת במהלך המשחק, ונירו נאלץ להתמודד מול שורה של אויבים בשביל להציל אותה, שבדרך קיריי מפחדת ממנו בהיותו שד. בסופו של דבר נירו נלחם את הקרב הסופי ומציל את קייריי. אנחנו מקבלים סצנת נשיקה ממש חמודה שנקטעת לטובת קרדיטים, שבהם תשחקו את נירו ואם תצליחו להגן על קיירי, אפילו תקבלו סצנה סודית של דאנטה בסוף המשחק. להגן על האישה שלך משתלם בשביל לקבל סוף סודי אני מניח?

Shimizu Kaoru+ Honda Goro
שם: שימיזו קאורו, הונדה גורו
מקור: Major


בסופו של דבר שם המשפחה של שניהם נעשה ל"שיגנו" כתוצאה מרומאנס של אביו של גורו שמת, ואז הגננת של גורו אימצה אותו ואז היא התחתנה עם החבר הכי טוב שלו ו... אוך נעשה לי כאב ראש. הנקודה כאן זה ששיגנו הפך לשם המשפחה של גורו בעקבות אביו החדש, ובסוף הסדרה שם המשפחה של קאורו השתנה לשיגנו כי... WELL, חתונה וזה. הרומאנס במייג'ור בסיסי למדיי אך עדיין מצליח להיות נהדר. זה רומאנס שמתפרס על גבי שנים, החל מזה שהכירו שהיו בני 10 ועד ל9 שנים אחכ שהם נהיים סופסוף זוג בגיל 19. מפתיע למדיי שקאורו מצליחה לחכות את כל הזמן הזה לגורו שהוא נמצא בחו"ל, אך מה שיותר מפתיע מה שגורו מציין בפרק האחרון וזה שהוא היה מחכה לה גם 10 שנים וגם 20 שנה. זה ככ חמוד AWWWW! בסופו של דבר הפרק האחרון הוא פרק חמוד ורומנטי למות, ואז מגיעה הOVA שרואים את קאורו וגורו מתנהלים בחייהם החדשים כהורים עם ילדים מקסימים.

Saika Magoichi+ Maeda Keiji
שם: סאיקה מאגאוצ'י, מאדה קייג'י
מקור: Sengoku Basara 3


סאיקה מאגואיצ'י לא מופיעה באנימה THANK YOU IG FUCK OFF, הייתה לכם הזדמנות מצוינת להציג אותה בסרט, במיוחד שיש לה רות' במשחק שבו היא בוחרת לאיזה צבא להצטרף, אבל... נע, לא נראה אף דמות מהמשחק השלישי חוץ ממיטסונארי. בכל מקרה, הרומאנס של סאיקה וקייג'י הוא רומאנס משעשע למדיי במשחק השלישי והוא כנראה מה שגרם לPEGI לדרג את המשחק 16+. בכל מקרה, כאשר תשחקו עם קייג'י, קנשין וקאסוגה ישלחו אתכם אל סאיקה. קייג'י מתאהב בה ממבט ראשון, ומחליט לעקוב אחריה. סאיקה לעומת זאת לא ממש מעוניינת בקייג'י ודי רואה בו כמטרד, אבל עם הזמן היא מתחילה לגלות אליו צדדים אוהבים. בסופו של דבר ברות' של קייג'י, סאיקה מחליטה לצרף אותו ואת צבאו של קנשין לצבאם, והשניים נהיים זוג נהדר. זה רומאנס משעשע, חמוד ורומנטי עם הרבה הרבה אקשן בדרך ושיחות מעניינות. קייג'י מצחיק בטירוף וסאיקה באדאס בטירוף. אותו הדבר קורה אם תשחקו עם סאיקה, אך מומלץ לשחק בכל הרות'ים שלהם בשביל לראות את הסיפור שלהם במלואו.

Miyoshi Kaya+ Takagi Akito
שם: מיושי קאיה, טאקאגי אקיטו
מקור:  Bakuman


היי! יש לנו סדרה מסוימת ואנחנו לרוב אוהבים שם את הזוג הראשי, נכון?! נכון?! טוב לא בבאקומאן. לא חושב שיש הרבה שמעדיפים את מאשירו ומיהו עם הרומאנס האיטי והמפגר שלהם על פניי טאקאגי וקאיה. (שבדרך קאיה וטאקאגי עושים בדיחות על חשבונו של מאשירו). גם מיהו שהיא כיביכול ההירואין נותנת את מקומה מבחינת זמן מסך לקאיה, שהיא ההירואין בפועל, כי... מיהו לא מופיעה בכלל. אם כי ההתחלה של הרומאנס של קאיה וטקאגי די מטופשת ועשויה רע (כאילו ברצינות, קאיה ואיווסה מחליטות ללכת לטקאגי ואז הוא וקאיה מחליטים לצאת? אפשרי במציאות, אבל די לא אמין, אצל רוב הזוגות בכל אופן). בכל מקרה, מרגע ששוכחים את זה, רואים מהם זוג ממש כיפי. קאיה וטאקאגי רוב הזמן יחד והרומאנס מתפתח לא רע. אבל כנראה שהאהבה שלי (ושל רבים אחרים) אליהם זה בגלל שזה רומאנס שבאמת קורה בו משהו. זאת אומרת, מה יש לנו כאן? חתונה בווליום 8, סקס אוף סקרין בווליום 12 ולאחר מכן הרבה רמיזות להבאת ילדים. GOOD JOB!

Komatsu Nana+ Ichinose Takumi
שם: קומאטסו נאנא, איצ'ינוסה טאקומי
מקור: Nana

טוב זה זוג שהוא יותר אונס ברוטאלי מאשר באמת אהבה. זוג לא הזוג שתאהבו בגלל כמה שהם חמודים יחד, כי הם לא. מה כן תאהבו בהם? בכמה שהמערכת יחסים מעניינת. זה כמובן נובע מהעלילה המעולה של נאנא ולא באמת קשור ברומאנס עצמו, אבל זה עדיין קשור. תהיתי אם להכניס אותם לרשימה בכלל, אבל די הייתי חייב. בכל מקרה, נאנא (מכונת האצ'י) היא שרלילה לא נורמלית. טוב זה לא מהשרלילות של אנימות אצ'י של מואה כי... אתם רואים את העיצוב שלה. במשך סדרה של 50 פרקים היא הצליחה להיות עם 4 גברים שהאחרון מהם הוא טאקומי. היא למעשה מעריצה נוראית של טאקומי שהוא כוכב רוק מצליח. שנתגלת לה ההזדמנות, היא מצליחה לצאת עם טאקומי, ובמהרה שוכבת איתו. בדרך היא גם מתפתה ליצירי הסקס והסמרטוטיות שלה, ושוכבת עם נובו. אך אוי! אנחנו אנימה ראילסטית שכשלא לוקחים אמצעי מניעה נכנסים להריון. האצ'י נכנסת להריון, מטאקומי החלאה (שעדיין אני אוהב אותו) שעכשיו נישא אליה. טאקומי מניאק למדיי, למרות שלא הצגתי אותו באמת כך כי... WELL הוא לא עשה שום דבר רע בפועל. זה משהו שצריך לראות את הסדרה בשבילו. האם אני אוהב את הזוג? כן. האם יש לי AWWW ממנו? לא. אבל הוא בהחלט זוג שראוי לציון.

Furukawa Nagisa+ Okazaki Tomoya
שם: פורוקאווה נאגיסה, אוקאזאקי טומויה
מקור: Clannad

טוב הסיבה לזה שאקיו וסנאה גם בתמונה, זה שהם די חלק בלתי נפרד מנאגיסה וטומויה, וגם זוג אדיר בפני עצמם. נאגיסה וטומויה אמנם זוג שאני לא הכי אוהב בעולם, אבל הם עושים כל-כך הרבה. כן נאגיסה מעצבנת למדיי לעיתים עם האובר מואה והתמימות שלה, המעניין במערכת היחסים הזו זה טומויה שהוא סופר פעיל ודמות ממש ממש מעניינת. זה כבר מתחיל כאשר טומויה עוזב את אביו ומתחיל לגור אצל בית משפחת פורוקווה, שם הוא מקבל יחס אוהב מאקיו וסנאה. אם כי נאגיסה לא באמת הראתה צדדים של התקדמות במערכת היחסים הזאת מעבר לתמוך בטומויה (אבל יאמר לזכותה שהיא עושה את זה נהדר), במהלכה של העונה השנייה השניים נישאים ונאגיסה נכנסת להריון. אנחנו בדרך מקבלים קטעים משעשעים מצד אקיו וטומויה שהם ככ גבריים ואדירים. אמנם השמחה הזאת לא שורדת לזמן רב בגלל המחלה של נאגיסה, מה שגורם למותה בלידה, ושברון לב דכאוני של טומויה, שמפתח את אחד הקטעים הכי מרגשים שנעשו אי פעם באנימה.

Caska+ Guts
שם: קאסקה, גאטס
מקור: Berserk

ברסרק זוהי מנגה מדהימה, מרגשת, מצמררת, ואחת שגורמת לך ממש לרצות את ההמשך (על אף שבסביבות בפרק 250 יש חתיכת ירידה משמעותית ברמה). בכל מקרה, התחלתי מהאנימה של ברסרק ומייד שסיימתי אותה עברתי למנגה. כמו גם יש את הסרטים של ברסרק שמעבירים את כל העלילה של האנימה משנות ה90. בכל מקרה, גאטס וקאסקה פשוט מקסימים. זוג שרואים בניהם יריבות בהתחלה, אך עם הזמן הם מתחילים להיפתח זה לזה, במיוחד עם האופי הג'לטנמני והמושלם של גאטס. אנחנו רואים לא מעט דאגה מצד גאטס אל קאסקה, כמו ההתחשבות שלו במחזור של קאסקה (YES, סיינן. אז אפשר חופשי להראות דברים כאלה), ומאוחר יותר את הרומנטיקה וקטע הסקס המרגש שלהם (שגם מופיע בסרטים וכאוף סקרין באנימה). אמנם הרומנטיקה לא ממשיכה לזמן רב עד שגריפית' אונס את קאסקה, מה שגורם לה לחתיכת טראומה, ששוכחת את אהובה גאטס ובכללי איך לדבר. מאוחר יותר גם נראה ילד מסוים שהוא ככל הנראה הבן של גאטס וקאסקה, רק מעט חבל שעד עכשיו במנגה קאסקה לא חזרה לעצמה. זה פאקינג עצוב >:

Jolyne Kujo+ Narciso Annasui
שם: ג'ולין קוג'ו, נארשיסו אנאסוי
מקור: Jojo's Bizarre Adventure

בג'וג'ו מופיעים כמה זוגות לפניי ג'ולין ואנאסוי. כבר בתחילת הסדרה אנחנו רואים את יונתן וארינה שהם.... MEH רצח. ארינה קיימת רק בשביל הולדתו של ג'ורג' השני וזהו. ארינה USELESS וגם יונתן ממש ממש משעמם. הזוג הבא שאנו מקבלים זה ג'וזף, וסוזי קיו. ג'וזף אמנם דמות מצוינת, אבל סוזי קיו משעממת וגם לא עוזרת בכלום. קיימת רק בשביל הולדתה של הולי שנועדה לחטוף והולדתו של ג'וטארו (וגם ג'וזף בגד בה, היא עד כדי כך גרועה). למרות זאת, בפארט 6 סופסוף מוצג זוג מעניין. ג'ולין היא הבת של ג'וטארו, הראשי בפארט 3. אנאסוי לעומת זאת בתחילה הוצג כאישה, ואז אראקי החליט לשנות אותו לגבר. כן, זה מוזר, אבל אצל אראקי זה מתקבל. אנאסוי מאוהב בג'ולין מאוד. הוא ממש מוכן להגן עליה בכל מחיר. אמנם נראה שג'ולין לא מחזירה לו אהבה, עלינו לקחת בחשבון שג'ולין במשך כל פארט 6 נמצאת בחתיכת סערת רגשות של להציל את אביה, ג'וטארו. מה שכן, בסוף פארט 6 נרמז לנו שג'ולין כן אוהבת את אנאסוי, דרך זה שהקאטפארט שלה של היקום החדש שנוצר בעקבות פוצ'י, רוצה להתחתן עם הקאטפארט של אנאסוי. הרומאנס בג'וג'ו אף פעם לא היה משהו מדהים, וכך גם של ג'ולין ואנאסוי, אבל הם בהחלט הצליחו ממש ממש להתחבב עליי.

 Shiina Yuya+ Onime no Kyo
שם: שינה יויה, אונימה נו קיו
מקור: Samurai Deeper Kyo


אוקי עכשיו הגענו לזוג הכי אהוב עליי. רק דבר ראשון, לא מדובר פה על יויה וקיו של האנימה הנוראית של DEEN, כי שם הם אפילו לא זוג, ובאנימה קיו אפילו לא מאוהב ביויה, אלא נטו שונא אותה. האנימה נוראית וההתייחסות כאן היא רק אל המנגה המקסימה מבחינת רומאנס. סאמוראי דיפר קיו בכללי מאוד מושפעת משתי מנגות מרכזיות- אינויאשה, והשנייה היא באסטארד אם שמעתם עליה. הדמות של קיו דומה למדיי לזו של דארק מבאסטארד (מגניב יש לנו אותו שם), והמערכת יחסים בין קיו ויויה מאוד דומה לזו של קאגומה ואינויאשה, רק נעשת הרבהההההה יותר טוב. קיו נראה בהתחלה כשונא של יויה, אלא שלא במודע הוא מאוהב בה. יויה אמנם די נערה במצוקה, אך יש לה את הצדדים שלה והיא מתפתחת עם הזמן, וכך גם קיו. קיו רוב הזמן מכנה את יויה כ"פני כלב", אך נראה שהוא באמת דואג לה, כך שהוא מרגיש עקיצה מסוימת כאשר שינריי מנשק את יויה, וליבו באמת נפתח שיויה אומרת לו שהיא מאוהבת בו ונפצעת (ואז בפעם הראשונה הוא צורח את שמה, ולא מכנה אותה בשם גס), בכלל עם הסוף של המנגה הרומנטי הזה שקיו מרגיש ממש עקיצה שקיושירו לוקח את יויה לעצמו ועושה הכל כדי להחזיר אותה אליו, ובכלל הם חמודים רצח ביחד ויש להם רומאנס מדהים.

טוב אז הנה, סיימנו, 10 זוגות עם רומאנס מעניין למדיי, לפחות בעייניי. זוגות נוספים מעניינים שלא נכללו ברשימה יכולים לכלול את באיונטה ולוקה (באיונטה), רן וקוד (אלמנטל גאלייד), קאגומה ואינויאשה (אינויאשה), אקי ויוסיי (יוגיאו פייב דיז), וכמובן שיוגו ומיקאגה עם הרומאנס הממש ממש ראילסטי שלהם שמתפתח בצורה מושלמת (סילבר ספון). אז עכשיו, כתבו למטה איזה זוגות מאיזה סדרות אתם אוהבים, יהיה מעניין לראות את הדעות שלכם.
אה וכמובן אסור לנו לשכוח את הזוג הכי טוב בעולם:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה